BALLINA | RRETH NESH | MARKETING | KONTAKTI                                                                                                                                                                                                                                                                      

Magazina

By admin
In Magazina
Apr 8th, 2015
0 Comments
584 Views
Derisa temperaturat te ne janë shumë të ulëta, Liberta Spahiu na ofron pakëz ngrohtësi duke publikuar fotografi nga plazhi. Modelja dhe prezantuesja ka sjellë një tjetër fotografi nga pushimet e saja, të cilën e ka postuar në rrjetet sociale.                 &n...
By admin
In Magazina
Apr 8th, 2015
0 Comments
510 Views
Rihanna i ka befasuar fansat e saj duke publikuar këngën e re, “American Oxygen”, përmes kompanisë së Jay Z, “Tidal”. Klipi më i ri i 27-vjeçares flet për ‘tonet e errëta’ të një emigranti. Këngëtarja nga Barbados është zhvendosur në Manhattan që në moshën 16-vjeçare dhe kjo lë të kuptohet se kjo kën...
By admin
In Magazina
Apr 8th, 2015
0 Comments
520 Views
Vazhdimi i shtatët i filmit “The Fast and the Furious” i është dedikuar aktorit të ndjerë, Paul Walker, i cili humbi jetën në mënyrë tragjike. Në skenën e fundit kur edhe përfundon filmi, nga aktori përshëndetet Vin Diesel, por edhe i gjithë ekipi. Filmi, i cili ka filluar të shfaqet në kinema nga di...
By admin
In Magazina
Apr 8th, 2015
0 Comments
481 Views
Tea dhe Fisniku dalin në oborr për të pirë cigare. Tea merr shkas nga reagimi i banorëve në lidhje me historinë e Eleonorës dhe i thotë Fisnikut se ka vendosur që t’u thotë banorëve se është lezbike. Fisniku i kërkon që të mos e bëjë këtë gjë, pasi do krijojë debate të kota. Ajo e […]...