BALLINA | RRETH NESH | MARKETING | KONTAKTI                                                                                                                                                                                                                                                                      

Presidenti Mugabe – me parukë dhe vathë?!

By admin
In Fun
Apr 8th, 2015
0 Comments
798 Views

presidenti-mugabe-me-paruk-euml-dhe-vath-euml-foto_hdKjo është fotografia që bo bën xhiro nëpër media, që në shikim të parë duket sikur Robert Mugabe ka një parukë në kokë, e madje edhe vathë shndritës.

Presidenti i Zimbabvesë, i cili kohë më parë me rrëzimin e tij u bë pre e montuesve të fotografive, kësaj radhe vjen ndryshe.

Këndi dhe aftësia e fotografit ka bërë që në shikim të parë presidenti t’i ngjasojë një gruaje me flokë të gjatë e me vathë, por me shikim më të thellë gjithçka qartësohet, transmeton Telegrafi.

Ndryshe, kjo fotografi vjen në kohën kur Mugabe është duke menduar që postin e tij t’ia japë vajzës së tij 24-vjeçare.